Loading

Bayilik Sistemi

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Bayilik Sistemi

İnternet dünyasındaki karmaşadan sıkıldıysanız ve kazanmaya bugün başlamak istiyorsanız bizimle çalışmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken başvuru formumuzu doldurduktan sonra kazanmaya başlamak!

Başvuru formunuzu bize gönderin. Ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.
TicaretPlus'u temsil ettiğiniz süre boyunca fiyatlandırma ve kalite politikalarımıza uygun bir şekilde satışlarınızı gerçekleştirerek kazanmaya devam edebilirsiniz.
Bayilik sistemimiz tamamen ücretsizdir. Başvurunuzu tamamlayarak avantajlı bir iş modeliyle çalışmaya başlayabilirsiniz. Satış kotası, düşük komisyonlar yok!
Satışlarınızdan elde ettiğiniz gelirler ekibimizle belirleyeceğiniz ödeme periyotlarında istediğiniz ödeme yolu ile tarafınıza aktarılacaktır.
Bayimiz olan bütün temsilcilerimiz alanında deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından sürekli desteklenir. Aklınıza takılan her türlü soru, sorun ve şikayette danışmanlarınıza soru sorma özgürlüğüne sahipsiniz.
Temsilcimiz olarak sizlerin bütün değerli müşterileri TicaretPlus altyapısını kullandığı sürece aynı zamanda bizim müşterilerimizdir. Her türlü problem ve sorunları deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından giderilecektir.

Hala Aklınıza Takılan Bir Şeyler Mi Var?

Yukarıda kısaca bahsettiğimiz süreçlerin dışında aklınıza takılan herhangi bir şey varsa bizimle iletişime geçerek tarafımıza iletebilir ve en kısa sürede cevap alabilirsiniz. Kendi prestijli işinizi kurmaya hemen başlamak neden vakit kaybediyorsunuz?

Ofisimiz:

Çobançeşme Yanyol NEF22 F Blok K:14 D:191
Bakırköy / İstanbul, Türkiye

Telefon:

+90(553) 090 37 37

Mail Adreslerimiz:

info@ticaretplus.com

    E-Ticarete Bugün Başlayın

    Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
    Hayır, teşekkürler.
    E-Ticarete Bugün Başlayın