Loading

Hakkımızda

Hakkımızda

E-Ticaret’i Kolaylaştıran Çözümler Sunan
TicaretPlus’a Hoşgeldiniz

TicaretPlus ailesi olarak size güvenli e-ticaret hizmeti sunmak için, bulunduğumuz sektöre yıllardır öncülük ederken, siz değerli müşterilerimize güvenli bir e-ticaret hizmeti sunmayı kendimize ilke ediniyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörün değişim ağına katılmayı değil, değişimin kendisi olduğumuzu işinde uzman çalışma arkadaşlarımız ile sizlere bugüne kadar ispat ettiğimiz gibi bugünden sonra da aynı kararlılığımızın devam edeceğini bilmenizi istiyoruz.

Bizler sizin için e-ticareti biraz daha ileriye taşıyıp sınırlarımızın ötesine geçerek, bu deneyimi size yurtiçi yurtdışı istediğiniz her alanda sağlamayı hedefliyoruz. Şimdiye kadar aldığınız tüm e-ticaret hizmetlerini unutmanızı istiyor, yapmış olduğumuz inovatif, değişime açık, sürekli geliştirilebilir ve isteğinize göre şekillenebilen yazılımlarımız ile sizi e-ticarette bir adım daha ileriye taşıyoruz.

Giderek tüm iş kollarının dijitalleşmesi ile birlikte işinizi oturduğunuz yerden online sistemlere taşıyarak daha fazla kazanç elde edeceğinizi biliyor ve TicaretPlus ekibi olarak size sunduğumuz ücretsiz e-ticaret eğitimleri ile zaman ve mekandan bağımsız olarak, istediğiniz her yerde ve koşulda e-ticaret yapabilmenin keyfini yaşayın istiyoruz.  

Bu yolda yürürken siz değerli müşterilerimizden aldığımız memnuniyet göstergesi hedeflediğimiz tek misyonumuz, bunu sürdürülebilir hale getirmek ve size e-ticarette mükemmel deneyimler yaşatmaya devam etmek ise geleceği planlamamızdaki vizyonumuz olacaktır.

TicaretPlus ailesi olarak, size her koşulda daha profesyonel bir e-ticaret hizmeti yaşatmak için, alt yapımızı da gelişen teknolojiden geri kalmadan sürekli geliştiriyoruz. Yıllardır kendi bilgi birikimimizin üzerine siz değerli müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri de ekleyerek kendimizi gelişim konusunda kısıtlamadan yolumuza daha emin adımlarla devam ediyoruz. Biz bunları yaparken sizinle irtibata geçecek olan işinde uzman ekibimiz ise size her alanda yardımcı olmak için, yedi gün yirmi dört saat e-ticaret hakkında merak ettiğiniz her şeyi yanıtlamaya hazır. 

E-ticarette yakalayacağınız başarının başarımız olduğunu biliyor nice başarılara birlikte imza atmak istiyoruz. Bu güzel deneyime ortak olmak için hemen şimdi ücretsiz deneme talebi oluşturun ve TicaretPlus alt yapısını deneyimlemenin keyfini çıkarın…

100%

Müşteri Memnuniyeti

100%

Ücretsiz E-Ticaret Eğitimleri

100%

Teknik Destek

Bizi daha yakından tanıyın Hemen bir arama talebi oluşturun
Hakkımızda

Çözüm Ortaklarımız

Çözümlerimiz

E-Ticaret Artık Herkes İçin Çok Daha Kolay!

TicaretPlus’ın ayrıcalıklı dünyasında ister deneyimli olun ister yeni başlayan bir girişimci olun bütün servislerimizden faydalanarak çağımızın ticaret modelini uygulamaya hemen başlayın.

E-Ticaret Eğitimi

This is one of many areas of professional services where our firm is well ahead of the competition.

Tasarım ve Yazılım

People are only as good as the tools they possess. So, to consistently deliver high-quality auditing services.

Hedefleme

We are providing and dealing with all sorts of legal and professional services and matters to operate.

Yenilikçi Fikirler

Our professionals provide a range of accounting and assurance services of the highest standards.

Bulut Tabanlı Güvenlik

Unlike our competitors we have in house qualified lawyers and accountants who can help you.

Modüler Yapı

Operates an atmosphere that promote creative approach for clients needs.
İstatistiklerlerimiz

Gücümüzü Müşterilerimizden Alıyoruz

Geleneksel ticaretini dijital dünyaya taşıyan şirket sahipleri, esnaflardan başlayan müşteri portföyümüz bugün öğrencilerden ev hanımlarına kadar pek çok değerli insanı kapsamaya devam ediyor. E-ticaret herkes için ulaşılabilir bir gelir kaynağı olsun diye tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

1 +
Ekip
1 +
Sektörel Hizmet
1 +
Mutlu Müşteriler
1 +
Tamamlanan İş
Müşteri Yorumları

Mutlu Müşterilere Sahip Olmak Bizim En Büyük Değerimizdir

Farklı sektörlerden hizmet vermekte olduğumuz e-ticaret girişmcilerinden oluşan müşteri kitlemizin yorumları bizleri gururlandırmaya devam ediyor.

E-Ticarete Bugün Başlayın

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
Hayır, teşekkürler.
E-Ticarete Bugün Başlayın