Loading

Konsept Tasarımı

TicaretPlus Farkı ile Eşsiz Bir Görünüm

E-Ticaret sitelerinin standart görünümlerinden sıkıldınız mı? TicaretPlus ekibi olarak size standartların dışında bir e-ticaret sitesine sahip olmanın imkansız olmadığını kanıtlamaya hazırız!

TicaretPlus ekibi müşterilerinin ihtiyaçlarını bilir, analiz eder ve tam da hayalindeki konsept tasarımları yaratır. Sektörünüz ne olursa olsun konseptlerinize uygun, size özel olarak geliştirmekte olduğumuz tasarımlardan sizleri faydalandırıyor,  standart kalıpların dışına çıkıp sizler de müşterilerinizin gözüne ve ruhuna hitap edin istiyoruz. Tam da burada devreye esnek e-ticaret paketlerimiz giriyor. Hayallerinizin sınırlarını zorlayarak ister siz tasarımınızı yapın bize gönderin düzenlemelerini birlikte yapalım, isterseniz işinde uzman tasarımcı ekibimiz istediğiniz konsept tasarımı sizin için hazırlasın.

Siz değerli müşterilerimizi eşsiz tasarımlarımızla standartların dışına taşıyacağımızı söylemiştik.

Sektörel konsept tasarımları, arayüz tasarımı, logo tasarımı, kurumsal kimlik tasarımları ile yeni işinizi markalaştırma yolunda ilerliyoruz. Bir konsept fikriniz mi var?  Fikrinizi taslak halinde bizimle paylaşın konsept tasarımınızı gerçekleştirerek TicaretPlus’ın esnek altyapısına hızlıca entegre edelim. TicaretPlus iletişim kanallarımızdan bize istediğiniz an ulaşabilir, müşterilerinize sunabileceğiniz çok özel konsept tasarımlarımızı e-ticaret sitenize uygulayabilirsiniz.

TicaretPlus konseptlerinin tamamı;

Arama Motoru Optimizasyonuna Uygun
Tüm Cihazlarla Uyumlu
Kullanıcı Deneyimine Tam Uyumlu
Kişiselleştirilebilir Teknik Destek

TicaretPlus esnek altyapısı sayesinde kolayca istediğiniz görünümü kazanıyor. E-ticaret sitelerinin genel çizgilerinden sıkıldıysanız doğru yerdesiniz. İsteğinize özel tasarımlarınızı gerçekleştirerek entegrasyon işlemlerini sağlıyoruz. Artık müşterilerinizin gözüne hitap edecek tamamen markanıza özel bir e-ticaret sitesine sahip olmak çok daha kolay.

Müşterilerinize sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaşatmanız için her zaman yanınızdayız.

TicaretPlus ailesi olarak alanında uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimizin her türlü teknik destek ihtiyaç anında yanındayız. E-ticaret sitenizin oluşturulmasından konsept seçimine, içerik yönetiminden ürünlerinizi nasıl eklemeniz gerektiğine, dijital pazarlama operasyonlarından müşteri hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede destek hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca e-ticaret eğitimlerimizden de faydalanarak kendinize her zaman geçerliliği olacak bir yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

7/24 açık olan destek masası her türlü taleplerinizi en kısa süre içerisinde yanıtlanmaktadır. Yazılımsal problemlerinize en kısa sürede cevap oluşturmaya çalışan yazılım ekibimiz destek taleplerinize en kısa sürede çözüm oluşturmaktadır.

E-Ticarete Bugün Başlayın

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
Hayır, teşekkürler.
E-Ticarete Bugün Başlayın