Loading

Özellikler

Eşsiz Özellikler

E-Ticaret’te marka olma yolunda kendinden emin bir şekilde ilerleyen TicaretPlus ailesi olarak bizler, müşterilerimize eşsiz deneyimler sunmaya devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin engin tecrübeleri ışığında, ihtiyaçlarınıza yönelik geliştirmiş olduğumuz çözümler ile TicaretPlus  ekibi olarak artık daha güçlüyüz. Esnek altyapımız sayesinde her geçen gün gelişmekte olan sistemlerimiz ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sağlamak için uzman ekiplerimiz her zaman olduğu gibi bugün de yanınızda.

E-Ticaret yazılımlarımızın barındırdığı özellikleri aşağıdaki listeden inceleyebilir, aklınıza takılan her türlü soruda uzman ekibimizle iletişime geçebilir arzu ederseniz bizleri her an arayabilirsiniz.

E-Ticaret yazılımlarımızın barındırdığı özellikleri inceleyin:

Arama Motoru Optimizasyonuna Uygunluk
Ödeme Sistemleri Entegrasyonu
Pazarlama Araçları
Tasarım Çeşitliliği
Sipariş Yönetimi
Ürün Yönetimi
Müşteri Yönetimi
Müşteri Hizmetleri
Entegrasyon Çözümleri
Tüm Cihazlar ile Tam Uyumluluk
7/24 Satış Yapın
Ödeme Seçenekleri
Kargo Anlaşmaları
Tedarikçilerinizi Bulun
hızlı çözümler E-Ticaret Eğitimleri 7/24 Teknik Destek

TicaretPlus müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özellikler geliştirmeye devam ediyoruz. Sürekli güncellenen altyapımızın bütün avantajlarından ömür boyu ücretsiz faydalanabilirsiniz. Ödeme yöntemleri konusunda entegrasyon kolaylığı sağlayan TicaretPlus altyapısı e-ticareti sizin için kolaylaştıracak adımlar atmaya devam etmektedir. Kolaylıkla yönetebileceğiniz, dünyanın her yerinden istediğiniz zaman kazanç sağlayabileceğiniz, yüzlerce e-ticaret tedarikçisi ile çalışabileceğiniz bir e-ticaret girişimine adım atmanız için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.

Sektörel herhangi bir ihtiyacınızı teknik destek masamızdan bize ileterek en kısa sürede giderilmesini sağlayabilirsiniz. Unutmayın E-Ticaret ekip işidir.

Covid 19 salgını ile değişen dünya normallerine ayak uydurmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. E-ticaret eğitimlerinize bugün başlayarak bu geniş ekosistemdeki yerinizi hızlıca alıp kazanç elde etmeye başlayın! E-ticaret eğitimlerimiz sayesinde e-ticaret dünyasında ticaret yapabilir, e-ticaret yapmakta olan potansiyel müşterilerinizle tanışıp e-ticaret hizmetleri sağlayabilirsiniz. Dijital pazarlama temellerini kapsayan eğitimlerimiz sayesinde satışlarınızı nasıl arttırabileceğinizi ,uygulamanız gereken stratejileri, kullanmanız gereken araçları yakından tanıyarak e-ticaret dünyasında profesyonelliğe adım atın.

Bugün kendinize yatırım yaparak ömür boyunca kullanabileceğiniz yeni bir iş modeli yaratabilirsiniz. Kendiniz için bir adım atmaktan çekinmeyin. Doğru stratejileri bilinçli bir şekilde uygularsanız e-ticaret için hiçbir zaman geç değildir.

TicaretPlus ailesi olarak alanında uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimizin her türlü teknik destek ihtiyaç anında yanındayız. E-ticaret sitenizin oluşturulmasından konsept seçimine, içerik yönetiminden ürünlerinizi nasıl eklemeniz gerektiğine, dijital pazarlama operasyonlarından müşteri hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede destek hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca e-ticaret eğitimlerimizden de faydalanarak kendinize her zaman geçerliliği olacak bir yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

7/24 açık olan destek masası her türlü taleplerinizi en kısa süre içerisinde yanıtlanmaktadır. Yazılımsal problemlerinize en kısa sürede cevap oluşturmaya çalışan yazılım ekibimiz destek taleplerinize en kısa sürede çözüm oluşturmaktadır.

 

E-Ticarete Bugün Başlayın

Sign up to receive latest news, updates, promotions, and special offers delivered directly to your inbox.
Hayır, teşekkürler.
E-Ticarete Bugün Başlayın